Svensztyk
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Svensztyk

Zapraszamy do gry na naszym forum - Mistrzowie gry i gracze tworzą wspólne uniwersum, celujemy, żeby nasz PBF był zrobiony w stylu papierowego RPG - luźna konwencja, realistyczne przygody i przyjazna atmosfera. Dołącz już teraz!
 
IndeksIndeks  PortalPortal  CalendarCalendar  ArtykułyArtykuły  FAQFAQ  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nabory na Mistrza Gry

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Nabory na Mistrza Gry Empty
PisanieTemat: Nabory na Mistrza Gry   Nabory na Mistrza Gry EmptyNie Mar 08, 2020 11:02 pm

Forum ledwo co założono - nic więc dziwnego, że mamy braki kadrowe. Jeżeli chcecie dać upust swojej wyobraźni i poprowadzić luźną sesję dla któregoś z graczy, złóż podanie.
Pamiętaj - jeżeli dostaniesz Mistrza Gry, nie przewidujemy na razie żadnych bonusów za pracę - nie możesz sobie tego rekompensować, tworząc z innym MG krąg adoracji.

Formularz:
Kod:
[b]Masz jakieś doświadczenie w grach PBF lub RPG?[/b]
[b]Jak określasz swoją znajomość fantastyki w skali amator/przeciętniak/ekspert?[/b]
[b]Opisz pokrótce - w nie mniej, niż pięciu linijkach - fabułę, jaką byś mógł zrobić (opis kraju, antagonistów, roli bohaterów):[/b]
[b]Jak często byłbyś w stanie odpisywać?[/b]
[b]Dlaczego się zgłaszasz na to stanowisko?[/b]

Administratorzy Figar oraz Astam odpowiadają za rozpatrywanie wniosków.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Zixter




Liczba postów : 72
Join date : 14/03/2020

Nabory na Mistrza Gry Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na Mistrza Gry   Nabory na Mistrza Gry EmptyCzw Mar 19, 2020 4:40 pm

Dzień dobry drodzy twórcy forum
-Tak mam doświadczenie z grami RPG
-Moja wiedza jest na poziomie ekspert
Fabuła :
Antagonista:Karzeł Gooby
Miejsce:Droga od wioski Kibblestone do góry Montertim
Fabuła Pewnego dnia tajemniczy dziwnie wyglądający karzeł Gooby daje ogłoszenie w tawernie ze szuka ochroniarzy którzy zaprowadziłoby go na górę montertim jednak nikt nie wie że jest on tak naprawdę potężnym tkaczem rzeczywistości który żył przez tysiące lat zaś zadanie które wystawił jest próbą na którą wystawił nie doświadczonych poszukiwaczy przygód
Cel Bohaterów: zaprowadzić Gobbiego na szczyt góry jednocześnie unikając zastawionych przez niego pułapek

Mógłbym odpisywać całkiem często
Ponieważ na tym forum jest w mam małego mało mistrzów gry
Powrót do góry Go down
@Plootonovy
Admin



Liczba postów : 116
Join date : 07/03/2020

Nabory na Mistrza Gry Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na Mistrza Gry   Nabory na Mistrza Gry EmptyPią Mar 20, 2020 12:10 am

-Grałem wielokrotnie w gry RPG
-Przeciętny/ekspert w kwestii high fantasy, udziwnionych ras czy czarów, ekspert w kwestii worldbuildingu
Fabuła:
Protagoniści dowiadują się z ogłoszenia, że niejaki Kapitan Bernchard z Freivlandu na rozkaz władcy jednego z pomniejszych państw prowadzi zaciąg do swojej Banderii Kondotierskiej na zbliżającą się wojnę. Życie najemnika to niebezpieczna, acz kusząca sposobność wzbogacenia się. Protagoniści znajdą się na pierwszej linii kampanii wojennej stanowiąc jako żołnierze zaciężni rolę oddziałów osłonowych i wypełniając misje niemal samobójcze, na które szkoda prawdziwych rycerzy.

Odpisywać mogę co najmniej raz na dzień, docelowo nawet wielokrotnie na dzień.

Zgłaszam się bo mam parę ciekawych propozycji które mogą wprowadzić urozmaicenie w świecie gry, misje i zadania odbiegające od typowego oczyszczania lochów czy polowania na potwory.
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Nabory na Mistrza Gry Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na Mistrza Gry   Nabory na Mistrza Gry EmptyPią Mar 20, 2020 3:03 pm

Zixter - po rozmowie prywatnej wiem, że niekoniecznie chcesz być MG, dlatego Twoja kandydatura przechodzi w stan zawieszenia.

Plootonovy - dostajesz stanowisko MG. Zaczynasz od tygodniowego okresu próbnego i odpisywania Tastedowi. Prześlę szczegóły scenariusza w wiadomości prywatnej. Gratuluję!
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Sponsored content





Nabory na Mistrza Gry Empty
PisanieTemat: Re: Nabory na Mistrza Gry   Nabory na Mistrza Gry Empty

Powrót do góry Go down
 
Nabory na Mistrza Gry
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Svensztyk :: Organizacja forum :: Zbiór wiedzy-
Skocz do: