Svensztyk
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Svensztyk

Zapraszamy do gry na naszym forum - Mistrzowie gry i gracze tworzą wspólne uniwersum, celujemy, żeby nasz PBF był zrobiony w stylu papierowego RPG - luźna konwencja, realistyczne przygody i przyjazna atmosfera. Dołącz już teraz!
 
IndeksIndeks  PortalPortal  CalendarCalendar  ArtykułyArtykuły  FAQFAQ  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zapisy do MG

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Zapisy do MG Empty
PisanieTemat: Zapisy do MG   Zapisy do MG EmptyPią Gru 11, 2020 4:58 pm

Jeżeli chcemy zacząć swoją przygodę na tym forum, musimy wypełnić stosowny formularz.
Czekamy aż któryś MG podpisze Ci pod nim, że jesteś przyjęty, w ten sposób później założy Ci dział w którym będzie się odbywać twoja przygoda.
Jeżeli istnieje już przygoda, do której chcesz się zapisać, napisz o tym w formularzu.
MG powinien napisać, jeżeli bierze pod opiekę któregoś z graczy; może to zrobić w poście pod zgłoszeniami lub edytować post zgłoszenia. Powinien także edytować post zgłoszenia i napisać, kiedy przygoda się zakończy.
Przygoda zaczyna się w momencie, kiedy MG zaakceptuje gracza lub graczy.

Formularz

Kod:


[url=link do kp]KP[/url]
[b]Czego oczekuję od MG?[/b]
[b]Z kim chcę zacząć przygodę/czy chcę solo:[/b]
[b]Specjalne życzenia:[/b]
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Bobby
Admin



Liczba postów : 107
Join date : 07/03/2020

Zapisy do MG Empty
PisanieTemat: Re: Zapisy do MG   Zapisy do MG EmptySob Gru 26, 2020 3:35 pm

https://circulos.forumpolish.com/t73-deren-hammelheim#638 KP
Czego oczekuję od MG?
Asertywności, kiedy chcę coś stworzyć bądź przygotować postać w jakiś sposob mam nadzieję na znerfienie bądź abuffowanie mojej propozycji a nie podcinanie skrzydeł

Z kim chcę zacząć przygodę/czy chcę solo:
Z kimś kto chce grać w miarę poważnie, nie chcę wyciagąć nikogo z tarapatów. Granie solo też mi odpowiada

Specjalne życzenia:
Ktoś w drużynie komu nie zajmuje 3 tygodnie na wysranie odpisu złożonego z 2 linijek
Powrót do góry Go down
 
Zapisy do MG
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zapisy do MG
» Zapisy do walk

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Svensztyk :: Gra :: Przygody-
Skocz do: