Svensztyk
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Svensztyk

Zapraszamy do gry na naszym forum - Mistrzowie gry i gracze tworzą wspólne uniwersum, celujemy, żeby nasz PBF był zrobiony w stylu papierowego RPG - luźna konwencja, realistyczne przygody i przyjazna atmosfera. Dołącz już teraz!
 
IndeksIndeks  PortalPortal  CalendarCalendar  ArtykułyArtykuły  FAQFAQ  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przełęcz Dimatylowa

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Zixter




Liczba postów : 72
Join date : 14/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyPią Mar 27, 2020 8:43 am

Wraz z odzyskaniem władzy w moim ciele zaczynam się zastanawiać nad moimi opcjami w tej sytuacji. Z tego co rozumiem ten skurwol wysłał mnie do jakiegoś innego wymiaru więc jestem zdany tylko na siebie.
No nic jeśli mam umrzeć to przynajmniej w walce
Pomyślałem do siebie po czym wyciągam rękę aby dobyć broni darowanej mi przez Svena, jednak w chwili w którym dotykam topora przypominają mi się słowa mojej świętej pamięci babuni.
Pamiętaj Lemie najlepszy sposób aby pokonać silnego wroga to zrobić coś czego nigdy się nie spodziewa
-Hmmmm... Jak tak o tym pomyśleć to kto miecza używa od miecz ginie
Po wypowiedzeniu tych słów skacze w kierunku potwora z zamiarem ugryzienia go w nos
Powrót do góry Go down
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyPią Mar 27, 2020 8:43 am

The member 'Zixter' has done the following action : Dices roll


'd20' : 3
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyPią Mar 27, 2020 5:07 pm

Obserwowałem to wszystko z rozdziawionymi ustami. Mój atak w ogóle nie poskutkował. Usłyszałem także, że to nekromanta.
Cholera, moja energia magiczna jest na wyczerpaniu... Starczy mi jeszcze energii na dwa zaklęcia, które rzuciłem wcześniej. A teraz muszę jeszcze zniszczyć te kamienie. Moje umiejętności rasowe raczej nie wystarczą, żeby go stopić, będę musiał zaryzykować zużyciem całej mocy. Ale na razie to nie jest najważniejsze. Muszę znaleźć kamienie nekromanty, żeby go powstrzymać i ułatwić Łysolowi zadanie.
Skupiłem cały swój umysł i wszystkie ujścia magii w moim ciele, żeby wyostrzyć zmysł percepcji magicznej.
No dalej, masz to we krwi, jego magia musi cuchnąć śmiercią...[/i]
Kamienie pochłaniają energię, więc największe szanse, że znajdują się gdzieś przy wyjałowionej ziemi lub wyschniętej trawie, czy nawet w dziupli obumarłego drzewa. Przetrząsałem każde tego typu miejsce, jednocześnie patrząc, w którą stronę ludzie wyglądają na osłabionych. Kontrolowałem także swoją energię; nie było to zbyt rozsądne, żeby ryzykować własną mocą, jednak to mogło mi przynieść zwycięstwo.

Dalej, kamyczku, pomóż mi się znaleźć...
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyPią Mar 27, 2020 5:07 pm

The member '@Figar' has done the following action : Dices roll


'd20' : 2
Powrót do góry Go down
@Plootonovy
Admin



Liczba postów : 116
Join date : 07/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyPią Mar 27, 2020 5:28 pm

Oglądam się wokoło próbując ogarnąć sytuację. Trupy wychodzą ze wszystkich stron i powoli w szeregi legionistów wdziera się chaos. Kurwa niedobrze. Jak żyję jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Przychodziło się zmierzyć raz na jakiś czas z jakąś mniej czy bardziej magiczną bestią, ale nie jebanymi trupami. Słysząc krzyk Edka staram się go dostrzec.

-Cathal trzymaj się blisko mnie! Pomożemy tu trochę i pójdę z tobą po te jebane kamienie!

To powiedziawszy odwracam się z mieczem w ręku i biegnę w kierunku z którego dochodzą krzyki Edka, gotów rozpłatać każdego truposza który stanie mi na drodze.
Powrót do góry Go down
@Astam
Admin



Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 9:53 pm

~~~Zixxter~~~~
Twoja próba odgryzienia nosa nekromancie spełzła na niczym. Zrobiłeś to zbyt wolno, lub potężny mag po prostu wyczuł twoje zamiary, to nie istotne. Ważniejsza jest kontra którą ów złodupiec wykonał. Spodziewałeś się jakiegoś magicznego pocisku, czegokolwiek, lecz on po prostu drapnął cię szponami na tyle, że zostawił na twojej klatce piersiowej i po części brzucha potężne i głębokie rany. -2 HP dla ciebie. Ty upadłeś na ziemię, obok siebie widzisz topór który jakimś sposobem upadł niedaleko. Nekromanta szykuje się do wykonania magicznego zaklęcia w twoją stronę.
(rzucasz 1d20 na pomyślność twojego ataku)

~~~~Figaro~~~~
Zacząłeś prężnie szukać potrzebnych kamieni które pomogą ocalić twojego przyjaciela. Niestety przeszukanie każdego zakamarku w którym to mógł się ów kamień znajdować kończyło się fiaskiem, a co za tym idzie - większym oddaleniem się od pawozu i grupy swoich przyjaciół. Jednakże po chwili ujrzałeś blask, a kierowany nim zobaczyć mogłeś biały wapienny kamień. Nie wyglądał na takiego którego trudno zniszczyć, a poza tym czułeś od niego potężne bicie energii.
- Wlouqa q quetsu! - Usłyszałeś, a za tobą nadciągał potężny nieumarły wojownik. Nie ma czasu, musisz reagować szybko, a ten najwidoczniej chce udaremnić ci zniszczenie kamienia.
(1d20 na walkę, ucieczkę)

~~~~Plutonoovy~~~~

Nacierając na falę przeciwników która otoczyła całą karawanę nie skupiłeś się na konkretnym celu. Trzymając w reku miecz po prostu czekasz aż cel wybierze samego ciebie. Chciałeś pomóc Cathalowi lecz ten zniknął w zaroślach poszukując kamienia, a chcąc udać się z nim drogę utorował ci mały nieumarły który wykonywał zamach toporem na ciebie.
(rzucasz 1d20 i rozpoczynasz walkę, lub uciekasz)
Powrót do góry Go down
@Plootonovy
Admin



Liczba postów : 116
Join date : 07/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 10:04 pm

W biegu zauważam trupa zastępującego mi drogę. Wykorzystując rozpęd wykonuję silny cios na odlew
-Wypierdalaj! Krzyczę, uderzając napastnika


Ostatnio zmieniony przez @Plootonovy dnia Nie Mar 29, 2020 10:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 10:04 pm

The member '@Plootonovy' has done the following action : Dices roll


'd20' : 20
Powrót do góry Go down
Zixter




Liczba postów : 72
Join date : 14/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 10:09 pm

-Jestem zmęczony
Szepnąłem do siebie,ciągły trud życia dawał mi się we znaki miałem dość tej przygody i bycia w ciągłych tarapatach.Wszystko wydawało się dążyć ku końcowi jestem zamknięty w tym wymiarze sam odcięty od normalnego świata
wydaje mi się że nie wyjdę stąd w jednym kawałku,ale nie mogę zawieźć moich kompanów postaram się zabić to straszydło a potem po prostu położę się na tej cuchnącej zgnilizną ziemi i zasnę wiecznym snem. Przynajmniej tyle jestem winien Svenowi i naszej wesołej kompani
Po tych myślach chwyciłem za topór dany mi przez Svena i zamachnąłem się na abominacje z zamiarem zakończenia jej życia.
Powrót do góry Go down
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 10:09 pm

The member 'Zixter' has done the following action : Dices roll


'd20' : 2
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 10:12 pm

Jakimś cudem go znalazłem. Nie ma tragedii, nie wygląda też na wytrzymały. Ale ten nieumarły... Mam mało energii. Muszę chyba się wysilić.
Podbiegłem szybko do kamienia, jednak nie zamierzałem uciekać. Kamień jest magiczny, skupił w sobie sporo energii. A skoro to ma moc magiczną, a mi brakuje energii... Postanowiłem zaryzykować - w końcu to podobne do używania kostura. Wystarczy użyć tego kamienia do rzucenia czaru. Energia, która w nim tkwi, w połączeniu z mocą zaklęcia, powinna wystarczyć do zniszczenia tego nieumarłego. Kostur posłuży jako katalizator.
Chwyciłem mocno kostur od Malzo i wbiłem go w kamień, jednak tak, żeby go nie zniszczyć. Przygotowałem się do wysłania ataku z kostura. Co prawda to kamień absorbujący, jednak ma zamkniętą budowę fizyczną i naruszenie jego budowy powinno doprowadzić także do naruszenia obiegu magicznego powinno wystarczyć, żebym skorzystał z jego mocy.
Skupiłem się na mocy, która wlewała się w kostur. Wycelowałem w nieumarłego Słabym Pociskiem Magicznym.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 10:12 pm

The member '@Figar' has done the following action : Dices roll


#1 'd20' : 14

--------------------------------

#2 '3' : 3, 1
Powrót do góry Go down
@Astam
Admin



Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyCzw Kwi 02, 2020 11:03 am

~~~~Plutonoovy~~~~~
Uderzając z całej siły swojej pięści w nieumarłego niemal nie zdarłeś skóry z kostek - nie zdążył nawet cię drasnąć. Uderzenie bowiem było tak silne, że wytrąciło nieumarłego który ośmielił się ciebie zaczepić. Zaczął powoli wstawać, a z jego ust wydobywały się dźwięki jakby podobne do przeklinania ciebie, a w tym samym czasie obolały wykonywał kolejny atak chwytając do swoich parszywych rąk część rozerwanego strażnika... czyżby chciał nią wykonać zamach?
Ghoul:

~~~~Figaro~~~~
Wykorzystałeś mądrze potencjał kamienia, na tyle mądrze że twoja myśl się powiodła - wbijając kostur w kamień chciałeś skoncentrować jego moc w kosturze, następnie użyć słabego pocisku przeciwko ghoulowi. Gdy ten na ciebie leciał z zamiarem mordu twój słaby magiczny pocisk zamienił się w potężny magiczny pocisk - poczułeś jakby rozerwało ci mięśnie, a nogi ugięły pod tobą. Jednak twój pocisk był na tyle potężny (choć nie celny) że musnął nieumarłego na tyle, że rozerwało mu nogi aż do korpusu. Nie był w stanie się ruszyć, gdybyś uszkodził jego mózg już przestałby sapać. Niestety trudno jest ci wstać z nóg, mięśnie dają o sobie znać. Ręce ci się trzęsą ale czujesz w duchu tę moc, na którą nie jesteś gotowy. Kamień zaczyna blednąć bardziej niż wcześniej, a twoim oczom ukazuje się w cieniach jako chmurka Lem który wykonuje zamach toporem w stronę nekromanty, gdy z kolei ten wykonuje magiczne zaklęcie. Czujesz jeszcze energię w mięśniach by wystrzelić kolejny pocisk w chmurkę nekromanty dopóki nie zniknie. Lecz nieumarły któremu rozciąłeś zaklęciem nogi pełznie do ciebie z zamiarem ugryzienia.  


~~~~Zixxter~~~~
Przez chwilę poczułeś że zaklęcie wymiaru w którym trzyma się nekromanta zaczęło słabnąć. Tak nagle, jakby coś uderzyło w was wszystkich - tylko że ciebie to nie zabolało, lecz nekromanta który miał wykonywać ruch upadł na kolana wściekły. Oddał strzał w twoją stronę strzał magicznego pocisku który uderzył z impetem w twoją nogę. Zniszczył Ci całkowicie kolano, a ty upadłeś z twarzą w błocie. Ty i twój przeciwnik oberwaliście dosyć porządnie. W oddali widzisz Cathala którego przepełnia potężna energia. Nekromanta próbuje wstać i podejść do ciebie, wyciąga sztylet który jest namaszczony dziwnym olejem. Pomimo że czujesz niemoc w swoim kolanie, jesteś w stanie nadal walczyć toporem, nawet rzucić w jego stronę.
-2hp i skontuzjowana noga
Nekromanta:
Powrót do góry Go down
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyCzw Kwi 02, 2020 11:03 am

The member '@Astam' has done the following action : Dices roll


'd20' : 11
Powrót do góry Go down
Zixter




Liczba postów : 72
Join date : 14/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyCzw Kwi 02, 2020 11:11 am

Ostatkiem siły podnoszę swoją głowę i rzucam toporem svena w szkaradną poczaware mając nadzieję że uda mi się pomimo wszystko ją zabić
Powrót do góry Go down
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyCzw Kwi 02, 2020 11:11 am

The member 'Zixter' has done the following action : Dices roll


'd20' : 9
Powrót do góry Go down
Zixter




Liczba postów : 72
Join date : 14/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyCzw Kwi 02, 2020 11:16 am

Wypuściłem topór z mych rąk i całkowicie opadnięty z sił patrzę na wynik mojego rzuty
Powrót do góry Go down
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyCzw Kwi 02, 2020 11:16 am

The member 'Zixter' has done the following action : Dices roll


'd20' : 11
Powrót do góry Go down
@Plootonovy
Admin



Liczba postów : 116
Join date : 07/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyCzw Kwi 02, 2020 11:34 am

Cios mi się udał. Utrzymując inicjatywę wykorzystuję impet poprzedniego ataku, z ciosu na odlew wykonuję kolejne, szerokie cięcie horyzontalne od prawej.
Powrót do góry Go down
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyCzw Kwi 02, 2020 11:34 am

The member '@Plootonovy' has done the following action : Dices roll


'd20' : 8
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyCzw Kwi 02, 2020 1:55 pm

Cholera, to było bolesne... Trzeba było zabrać ten kamień i podzielić go na parę mniejszych. Efekt byłby lepszy.
Starając się podnieść, obserwowałem dwie rzeczy na raz; dymek, w którym widziałem walkę Łysego z nekromantą.
Nie idzie mu najlepiej.
Widziałem też, że nieumarły pełznie w moją stronę. Gdyby to był jakiś bardziej rozumny ożywieniec, spróbowałbym go czymś zająć. Ale to bezmyślna maszyna do walki. A ja mam energię tylko na jedną rzecz... Nie mam przecież gwarancji, że strzelając w chmurkę uda mi się pomóc Łysemu.
Ryzyko raz mi się opłaciło, teraz chyba nie powinienem uprawiać hazardu...
Prawa ręka, w której trzymałem kostur, bardziej odmawiała mi posłuszeństwa. Jednak w niej byłem ogólnie sprawniejszy, a przekładanie kostura w takim momencie mogło mi tylko zaszkodzić. Lewą ręką pomogłem prawej wycelować w stronę nieumarłego i rzuciłem Słaby Pocisk Magiczny.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyCzw Kwi 02, 2020 1:55 pm

The member '@Figar' has done the following action : Dices roll


#1 'd20' : 2

--------------------------------

#2 '3' : 2, 2
Powrót do góry Go down
@Astam
Admin



Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyNie Kwi 05, 2020 8:36 pm

~~~~Zixxter~~~~
Uniosłeś ostatkiem sił leżąc na ziemi topór, z impetem rzuciłeś w stronę nekromanty który przygotowywał się najwidoczniej do wykończenia ciebie. Jednakże nie spodziewał się tego, że będziesz w stanie celnie trafić w jego rękę, gdzie zlikwidowałeś możliwość zadźgania się nożem. Poczułeś się na siłach, a nekromanta patrzył na ciebie z pogardą. Przed wami leżał jego nóż, teraz kto dobiegnie do niego pierwszy i zdąży zaatakować?
Nekromanta napisał:
[Only admins are allowed to see this image]
28/50 HP
(1 roll na dobiegnięcie do sztyletu, musi być powyżej 12 żeby się udało, 2 roll na zaatakowanie nożem i zadane obrażenia)

~~~~Plutonoovy~~~~
Ghoul jakby przejrzał twój atak i tylko uklęknął kiedy twoje ostrze przecięło powietrze. Zamiar przecięcia nieumarłego był potężny, ponieważ usłyszałeś tylko świst klingi stali. Twój wróg przejrzał cię i nadal trzymając rękę zmarłego żołnierza zdążył cię nią uderzyć na tyle, żeby nie zadać ci poważniejszej krzywdy, a strącić cię na ziemię. I leżąc pod nim doszło do ciebie, że twój miecz nie leży w zasięgu twojej ręki, więc jaka pozostaje ci możliwość? Możesz spróbować pokonać go gołymi rękoma gdy tylko zbliży swoją paskudną mordę z zamiarem odgryzienia twojej tchawicy - co właśnie robi.
Ghoul napisał:
[Only admins are allowed to see this image]
10/30HP


~~~~Figaro~~~~

Chcąc trafić prawie że rozczłonowanego nieumarłego wojownika niemalże sam prawie straciłeś życie - nie dość, że pocisk magiczny wystrzelony w jego stronę niemalże osłabił cię całkowicie, to wystrzał kolejnego, słabszego pocisku nie spowodował nieumarłemu prawie że żadnej szkody - ponieważ chybiłeś. Jednakże miałeś na tyle szczęście, że chybionym pociskiem odkryłeś kolejny element - był to ten sam kamień, tylko w innym położeniu. Możesz szybko do niego dotrzeć... jednakże jak gdy nietrafionym pociskiem umożliwiłeś Ghoulowi dostanie się do twoich nóg? Aktualnie trzyma  cię kurczowo za obie kończyny i nie wygląda na to że chciałby puścić. Dobrze, że ma rozwaloną żuchwę, inaczej to dziadostwo mogłoby cię ukąsić.
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyNie Kwi 05, 2020 8:52 pm

Kurwa, to ponad moje siły. Niby taki silny oddział, a sam muszę być wielozadaniowy... Przynajmniej płacą dobrze.
- Zostaw mnie, gnijący skurwysynie! - próbowałem wyrwać się z jego uścisku, jednak spodziewałem się, że jestem zbyt słaby do konwencjonalnych metod. Moja rasa nigdy nie dysponowała dużą siłą fizyczną, w dodatku większość życia spędziłem na niewolniczej głodówce lub przy księgach. Całe szczęście, że ewolucja jakoś mi to wynagrodziła.
Szarpnąłem nogami z całych sił. Nie miałem zamiaru się wyrwać, byłem za słaby i zbyt zmęczony. Moim celem było, żeby nieumarły silniej ścisnął moje nogi; to naturalny mechanizm, że kiedy ofiara próbuje uciec, uścisk zacieśnia się. Jednak ja stosowałem grę pozorów. Skupiłem się na jedynym elemencie mojego ciała, który nie uległ zmęczeniu - na skórze. Oplotłem swoje nogi ogniem (Zapłon), siła uścisku powinna pomóc w zniszczeniu jego rąk. I tak były już martwe, ogień powinien załatwić sprawę.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 EmptyNie Kwi 05, 2020 8:52 pm

The member '@Figar' has done the following action : Dices roll


'd20' : 17
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Przełęcz Dimatylowa   Przełęcz Dimatylowa - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Przełęcz Dimatylowa
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Svensztyk :: Zaplecze :: Archiwum-
Skocz do: