Svensztyk
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Svensztyk

Zapraszamy do gry na naszym forum - Mistrzowie gry i gracze tworzą wspólne uniwersum, celujemy, żeby nasz PBF był zrobiony w stylu papierowego RPG - luźna konwencja, realistyczne przygody i przyjazna atmosfera. Dołącz już teraz!
 
IndeksIndeks  PortalPortal  CalendarCalendar  ArtykułyArtykuły  FAQFAQ  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Deren i Iladrys szukają dziewczyny

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Deren i Iladrys szukają dziewczyny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Deren i Iladrys szukają dziewczyny   Deren i Iladrys szukają dziewczyny - Page 3 EmptySro Sty 27, 2021 3:34 pm

The member 'Bobby' has done the following action : Dices roll


#1 'd20' : 6, 10, 14

--------------------------------

#2 'd20' : 2, 12, 4
Powrót do góry Go down
@Plootonovy
Admin



Liczba postów : 116
Join date : 07/03/2020

Deren i Iladrys szukają dziewczyny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Deren i Iladrys szukają dziewczyny   Deren i Iladrys szukają dziewczyny - Page 3 EmptySro Sty 27, 2021 8:37 pm

Biorę z rąk szpicouchego ogłoszenia i przyglądam się mu bacznie, choć zachowuję odpowiednie pozory, żeby gospodarz się nie zorientował. Elf robił coś dziwnego. Coś nietypowego. Pozornie sprawdzał wszystkie zakamarki i oglądał półki, Selch pewnie nic nadzwyczajnego nie zauważył, ale wprawne zmysły raubrittera pokonały iluzję. Elf... coś węszył? Wiedziałem, że Elf to bardziej zwierzę niż człowiek, może i węch ma tak dobry jak wzrok. Jedno było pewne.

Coś jest nie tak.
Powrót do góry Go down
@Plootonovy
Admin



Liczba postów : 116
Join date : 07/03/2020

Deren i Iladrys szukają dziewczyny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Deren i Iladrys szukają dziewczyny   Deren i Iladrys szukają dziewczyny - Page 3 EmptySro Sty 27, 2021 8:52 pm

Rzut trudny na spostrzegawczość
Powrót do góry Go down
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Deren i Iladrys szukają dziewczyny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Deren i Iladrys szukają dziewczyny   Deren i Iladrys szukają dziewczyny - Page 3 EmptySro Sty 27, 2021 8:52 pm

The member '@Plootonovy' has done the following action : Dices roll


'd20' : 15, 6, 12
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Deren i Iladrys szukają dziewczyny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Deren i Iladrys szukają dziewczyny   Deren i Iladrys szukają dziewczyny - Page 3 EmptyPią Sty 29, 2021 12:48 pm

Wander Selch wydawał się być przekonany do Ildarysa. Mówili podobnym językiem konkretów i dumy ze swojego pochodzenia.
- Racja, racja, wyostrzone zmysły to podstawa w twoim fachu. Kiedy masz tyle interesów na głowie, przytępienie jest wręcz wskazane. Czasem się o tym zapomina. Ojciec? Córka zawsze lubiła słuchać jego opowieści, częstował ją zawsze najlepszym miodem w okolicy, byli dość blisko, ale mi i poprzednim poszukiwaczom mówił, że nie widział jej nawet dwa dni przed jej zniknięciem. Ot, przestała go odwiedzać w swoim pokoju, a on rzadko go opuszcza z racji na podeszły wiek. Najbliżej niej chyba Ukra była. Właściwie, najbliżej była jej matka, ale ona nas opuściła już parę lat temu. Wędrówki urządzała sobie zawsze z nianią, parę razy z guwernantką, choć ona wróciła miesiąc temu do swojego domu z przyczyn rodzinnych i nie znaleźliśmy jeszcze zastępstwa.


Deren w tym czasie znalazł parę ogłoszeń. Jednak wasze działania trudno było nazwać subtelnymi - nikt nawet nie silił się na ukradkowe działanie.

- Widzę, że od poezji trzymacie się daleko, choć miło by było zapytać o przeszukiwanie... Jeśli macie zamiar przeszukiwać inne części domu, róbcie to pod okiem Ukry. Sami wiecie, jakie są kobiety - bałaganu nie lubią, a jeszcze bardziej jak ktoś poprzestawia rzeczy - dodał uśmiech dla kamuflażu braku zaufania w tym aspekcie.

Nie zwracaliście dużej uwagi na jego słowa, skupiliście się na zapachu, który odwrócił waszą uwagę - słabnął znacząco, ale jego źródło znajdowało się w sąsiednim pomieszczeniu, które teraz było zamknięte - kiedy to się stało? Kiedy wsłuchaliście się w ciszę, mogliście zauważyć, że wiatr w nim hulał w najlepsze.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Bobby
Admin



Liczba postów : 107
Join date : 07/03/2020

Deren i Iladrys szukają dziewczyny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Deren i Iladrys szukają dziewczyny   Deren i Iladrys szukają dziewczyny - Page 3 EmptySro Mar 03, 2021 8:48 am

-Ciekawe...- Pomyślałem rzucając spojrzenie na drzwi do pokoju starca.

-Dobrze panie Selch, chyba pora aby zadać pare pytań Ukrze. Do tego chcielibyśmy zadać pańskiemu ojcu kilka pytań jeśli to możliwe.

Czekając na odpowiedź przypomniałem sobie pewną rzecz i dodałem zanim mój rozmówca zdążył otworzyć usta.
-Do tego dobrze by było mieć przy sobie jakąś mapę okolic oraz znać kilka punktów orientacyjnych.

-Mam nadzieję że nie będzie mi robił problemów...

Trudny Perswazja
Powrót do góry Go down
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Deren i Iladrys szukają dziewczyny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Deren i Iladrys szukają dziewczyny   Deren i Iladrys szukają dziewczyny - Page 3 EmptySro Mar 03, 2021 8:48 am

The member 'Bobby' has done the following action : Dices roll


'd20' : 3, 14, 8
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Deren i Iladrys szukają dziewczyny - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Deren i Iladrys szukają dziewczyny   Deren i Iladrys szukają dziewczyny - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
Deren i Iladrys szukają dziewczyny
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Deren Hammelheim

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Svensztyk :: Gra :: Przygody-
Skocz do: