Svensztyk
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Svensztyk

Zapraszamy do gry na naszym forum - Mistrzowie gry i gracze tworzą wspólne uniwersum, celujemy, żeby nasz PBF był zrobiony w stylu papierowego RPG - luźna konwencja, realistyczne przygody i przyjazna atmosfera. Dołącz już teraz!
 
IndeksIndeks  PortalPortal  CalendarCalendar  ArtykułyArtykuły  FAQFAQ  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło   Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2020 3:24 pm

- Z chęcią i sam bym taką książkę napisał, gdybym znał więcej jego czynów - skomentowałem i wziąłem kluczyk od Malza. Temu grabarzowi oddałbym własny pochówek. Szkoda, że nie wiem, jakiemu wierzeniu służy.
Wziąłem jeszcze butelkę na wynos i poszedłem do pokoju Malzo, zamykając go na klucz. Piłem i słuchałem gwarnych rozmów zza drzwi, póki nie zasnąłem. Trzeba jednak wypocząć.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Zixter




Liczba postów : 72
Join date : 14/03/2020

Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło   Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2020 3:37 pm

-Hmmmmm prześledźmy przez chwilę wszystkie wydarzenia z przeciągu ostatnich dwóch minut:Szukałem koszar, chciałem umyć ręce, znalazłem kałuże, schodziłem po schodach, wyjebałem się na głupi ryj i nagle w tej ciemnej zapomnianej przez Boga wylęgarni złodziei i morderców znajduje pomocnego samarytanina, który wyciąga do mnie pomocną dłoń. Ta brzmi jak gwałciciel, i to jeszcze w kapturze pewnie mag. Potrząsnę jego rękę i rano obudzę się z pizdą w miejscu kutasa, najpewniej spenetrowaną. Z drugiej strony jeśli teraz odmówię mu ręki to pewnie, rzuci jakieś łubu dubu zaklęcie i zgwałci mnie tu i teraz. Na szczęście mam plan który nie ma szans aby mnie zawiódł
I Kończąc te myśl wyciągam do nieznajomego moją nogę i z uśmiechem mówię
-Lem Runegaze miło mi poznać


Ostatnio zmieniony przez Zixter dnia Nie Mar 22, 2020 7:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
@Plootonovy
Admin



Liczba postów : 116
Join date : 07/03/2020

Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło   Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2020 5:23 pm

Dobrze więc
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło   Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2020 5:23 pm

The member '@Plootonovy' has done the following action : Dices roll


'd20' : 12
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
@Astam
Admin



Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło   Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło - Page 2 EmptyWto Mar 24, 2020 12:57 am

////Uznajmy, że chcę przyśpieszyć ciąg fabularny. I tak już zdobyliście itemy i inne rzeczy, więcej się nie wydarzy////
~~~~Zixxter, Plutonoovy, Figar~~~~
Samozwańczy rycerz określający się mianem królewskiego rodu pokonał Edka, przez co otrzymał jego miecz. Edek nie był zdziwiony jego siłą, być może po prostu stary druch chciał pozaczepiać nieco młodego wojownika? (Wpiszę ci potem miecz Edka do karty postaci). Po siłowych zawodach uznałeś, że pora iść spać, przez co budzisz się wypoczęty.
- Pobudka wstać! Ruszamy w drogę!- Krzyknął. Rozpoznaliście ten głos. Cathal i Ildarys wstają na baczność. Lecz brakuje kogoś jeszcze.
- Gdzie jest mój najemnik?! - Krzyknął przeraźliwie Sven. Po czym zaczął go szukać po całych koszarach. Nie mógł go znaleźć, przez co skierował się w kierunku schodów, gdzie dojrzał leżącego twarzą w kałuży wojownika. Lem obudził się dopiero wtedy, gdy Sven parę razy nim potrząsnął. A na jego ręce wyryte były cyfry "233". Ktoś zrobił to nożem.
(Odpisujecie w nowym temacie, jest to "Przełęcz Dimatylowa")
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło   Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru
» Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Svensztyk :: Zaplecze :: Archiwum-
Skocz do: