Svensztyk
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Svensztyk

Zapraszamy do gry na naszym forum - Mistrzowie gry i gracze tworzą wspólne uniwersum, celujemy, żeby nasz PBF był zrobiony w stylu papierowego RPG - luźna konwencja, realistyczne przygody i przyjazna atmosfera. Dołącz już teraz!
 
IndeksIndeks  PortalPortal  CalendarCalendar  ArtykułyArtykuły  FAQFAQ  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru

Go down 
+4
Bobby
@Astam
Nokhalion
@Figar
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
@Astam
Admin



Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyNie Mar 15, 2020 6:53 pm

~~~~Figar, Plutonoovy, Zixter~~~~

- Po części odpowiadam za tę organizację, po części nie, a kapłana... masz przed sobą - Ozwał tak, żeby po prostu cię zadziwić. Być może jego poszargane szaty, zachętki do picia alkoholu, oraz niezbyt zadbany zarost nie przemawiają zbytnio do ciebie jakoby ten człowiek był kapłanem, lecz może każdy na swój sposób się wyróżnia.
- Te, wojowniku, myślę, że tych trzech młodych mężczyzn nada się! - I mówiąc te słowa, poklepał cię po ramieniu i wstał, a ty pod jego wpływem wraz z nim.
- Wy tam! - Grabarz, który tak naprawdę jest kapłanem, krzyknął do dwójki centralnie przed barmanem.
- Idziecie, czy mamy na was czekać? - Dodał.
- Szczegółów dowiecie się w naszym ratuszu, chodźcie - Uzupełnił piechur słowa kapłana.

(zakładam wam teraz nowy dział w którym odpowiecie)
Powrót do góry Go down
Tasted




Liczba postów : 13
Join date : 12/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2020 12:19 am

Spojrzenia gości nie robiły na Librze wrażenia, jednak jakiekolwiek klapsy natychmiast sprawiły by, że lała by się krew. Ale uderzenie ramieniem przez samego gospodarza się nie liczy.
- Nic się nie stało. - wystukała, zaskoczona jeszcze sytuacją. Na żart karczmarza uśmiechnęła się szczerze. Coś jej to przypominało.
Na wiadomość że kowal dalej (lub znowu?) jest w karczmie, podziękowała karczmarzowi i skierowała się w stronę mężczyzny.
- Dzień dobry. Libra Lang, z straży miasta. Słyszałam co się stało pana córce. - powiedziała, po czym usiadła naprzeciw. - Chciałabym panu pomóc. Wie pan, w jakich okolicznościach pana córka zaginęła? Czy w okolicy był niedawno ktoś podejrzany? - mówiła, próbując mówić najspokojniej i jak najbardziej profesjonalnie jak umiała.


Ostatnio zmieniony przez Tasted dnia Wto Mar 17, 2020 6:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyPon Mar 16, 2020 1:32 pm

Libra
Mężczyzna podniósł wzrok, jednak wydawał się ciebie nie widzieć - podniósł go na kolejną butelczynę. Wziął przezroczystą butelkę, w której pływała mętna woda. Z impetem wyciągnął z niej korek i wziął potężny haust. Skrzywił się parę razy i zwrócił na ciebie uwagę.
- To taka dobra dziewczyna... była - jego głos łamał się. Wypił jeszcze łyk, jednak łamał się dalej - różnica taka, że teraz nie z emocji, a z powodu woltażu. - W tym roku czternaście wiosen jej minęło. Brosia, znaczy moja córeczka, anioły rozświetlcie jej drogę... - wzniósł toast - Ona poszła do cyrku. Z tydzień temu to było, od kiedy tygrys z cyrku uciekł, wstęp tańszy mają. No i ona, ta moja córa, poszła i nie ma świadków, żeby tam kiedyś dotarła - tym razem zabrał się za zagrychę, pajdę chleba i pęto kiełbasy.
- Sznoi nigogo nje wicziałem - przełknął jedzenie i popił bimbrem. - No i nikogo nie widziałem. Zauważyłem tylko, że z mojej kuźni zniknął miecz z czerwoną rękojeścią - wyjaśnił. Może warto zadać mu jeszcze jakieś pytanie?
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Tasted




Liczba postów : 13
Join date : 12/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2020 7:11 pm

- Jestem pewna, że Brosia jest wspaniałą córką.
Libra zrozumiała, że kowal już nawet nie liczył na odnalezienie córki, tylko ukaranie sprawców. Jeśli faktycznie dziewczynka została ofiarą porwania lub gorzej. Jednak ona nie mogła sobie pozwolić tak myśleć. Dla Libry to praktycznie była sprawa osobista.
Cyrk to faktycznie pokrętne miejsce. Na pewno w okolicy musi krążyć dużo złodziei, i innego kalibru bandziorów.
Nie łączyła kradzieży miecza z zaginięciem Brosi. Człowiekowi w takim stanie nie może być trudno niczego zabrać. Nie miała też pojęcia o co więcej spytać, poza paroma podstawowymi rzeczami.
- Kiedy to było? Był dzień czy już wieczór? I jak wygląda Brosia? W co była ubrana?
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptySro Mar 18, 2020 7:33 pm

Libra
Stenion wydawał się być niepokrzepiony. Pewnie zbyt wielu to mówiło i, jak mogłaś zaobserwować, ich słowa nie znalazły poparcia. Karczmarz podszedł do niego z ciepłym gulaszem. Poklepał po ramieniu i odszedł bez słowa.
- Nie wiem już, który jest dzień, ale karczmarz przynosi mi raz dziennie coś ciepłego do jedzenia, dobry z niego przyjaciel - wzniósł za niego toast. Przez twój umysł przemknęła myśl "To on pije z żalu czy żeby pić?".
- No, w każdym razie, to wtedy robię nacięcia nożem na tej belce - mówiąc to, dorobił kolejne. Siódme. Czyli miał rację, co do tygodnia. - Wieczór, godziny nie pamiętam, wtedy pokaz się zaczynał. Ubrana... Wystroiła się. Jestem facetem, więc nie wiem, czy to karmazyn, czy to szkarłat, czy to sukienka czy spódnica... Odsłaniało nogi i czerwone było. Wiesz, młoda, wychowywałem ją samotnie. To taka drobna, mała blondyneczka - zaczął ronić łzy, a kiedy wpadały do butelki, przymusowo wypijał. - Miała dwa kucyki. Zawiązała je czerwonymi kokardamiii... - zaczął płakać mocniej.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Tasted




Liczba postów : 13
Join date : 12/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyCzw Mar 19, 2020 3:49 pm

Karczmarz musiał być poczciwym człowiekiem. Libra miała szczerą nadzieję, że karczmarz tylko go karmił, a nie jeszcze sponsorował jego alkoholizm. Ale cokolwiek sprawiało mu ulgę, nie mogło być tak złym wyjściem, prawda...?
Nie mniej, dziewczyna miała już w głowie rysopis Brosi.
- Zajmę się tym. Zrobię co w mojej mocy by odnaleźć Brosię. - powiedziała. - Powie mi pan tylko, gdzie pan mieszka. Rozejrzę się po okolicy, w drodze do cyrku, i popytam w samym cyrku.
Kto wie. Równie możliwe jest że dziewczynka została porwana spod samego domu, jeśli mężczyzna mieszka na jakiejś przestępczej dzielnicy.
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyCzw Mar 19, 2020 9:01 pm

Libra
- Dziękuję - powiedział szczerze i odłożył butelkę. Wyglądał na poruszonego.
- Mieszkam na Lazurowej. To jak pójdziesz od karczmy w lewo, potem prawo, i wprost. Mój dom ma szyld z kowadłem i młotem, jedyny na tej ulicy. Tu masz klucz. Możesz brać z niego, co tylko potrzebujesz. A pamiętaj, że mam też tam kuźnię - poklepał cię po ramieniu. - Ale wyglądasz na tutejszą. Raczej się nie zgubisz i nie oszukasz smutnego człowieka - dojadł ciepły gulasz i założył kaptur od płaszcza. Zwinął się w kłębek i poszedł spać.

///kontynuacja przygody na Ulicy Lazurowej///
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Tasted




Liczba postów : 13
Join date : 12/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyPią Mar 20, 2020 4:37 pm

Widok wzruszonego kowala ogrzał serduszko dziewczyny. Wysłuchała instrukcji, wzięła klucz, mimo, że nie powinna - mężczyzna miał szczęście, że trafił akurat na kogoś uczciwego, nie kierującego się tylko pieniędzmi. I skierowała się według instrukcji w stronę kuźni.

[Only admins are allowed to see this link]
Powrót do góry Go down
Nokhalion




Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyPią Mar 27, 2020 7:56 pm

Popijam sobie piwo, głęboko zakopany w myślach. Przedmiotem moich rozmyśleń jest mały gryzoń leżący nieprzytomnie na blacie stołu. On też popijał ten złoty trunek, jednak odpadł po pierwszych 3 kuflach. Mam cichą nadzieje że będzie lepszym towarzyszem w podróży niż w piciu. W każdym razie rudy wiewiór potrzebował imienia. Zamawiam kolejny już kufel z nadzieją że przyniesie mi on oświecenie. I tak się chyba właśnie stało. Nad moją głową zaświeciła się metaforyczna świeczka. - Gryzoniu- Mówię uroczyście do mojego nieprzytomnego towarzysza - Od dziś będziesz znany jako Tiny "Jajożerca"
Powrót do góry Go down
Nokhalion




Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptySob Mar 28, 2020 12:05 pm

Zobaczyłem w kącie sali grupkę pijanych krasnoludów. Grali oni kości, naturalnie o pieniądze. Nie myśląc wiele wsadziłem wiewióra do kieszeni i dosiadłem się do owłosionych karłów. -Nie obrazicie się jeśli się do was dołączę, czcigodni synowie gór? - zapytałem rzucając na stół 5 sztuk złota.
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptySob Mar 28, 2020 5:59 pm

Andromalius
Zgraja krasnoludów przywitała cię ochoczo. Przynajmniej ci, którzy mieli jeszcze coś w sakiewce.
- Oczywiście, panie... - zaczął czarnowłosy krasnolud, czekając na twoje imię. - Ja jestem Belkor, miło mi. Będziesz trzeci, bo reszcie kości dzisiaj nie idą - dwóch mężczyzn dorzuciło po pięć złotych monet do tych twoich.
- Stawka to piętnaście. To twój kubek i dwie kości. Zwycięzca bierze wszystko - cichszy krasnolud, najwyraźniej zbyt pijany, żeby mówić, wręczył ci przedmioty do gry. Obaj przeciwnicy zaczęli potrząsać swoimi kośćmi. Położyli kubki z kośćmi dnami do góry. Nie widziałeś ich wyników, jednak nadeszła twoja kolej.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptySob Mar 28, 2020 5:59 pm

The member '@Figar' has done the following action : Dices roll


'6' : 5, 5, 1, 1
Powrót do góry Go down
Nokhalion




Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptySob Mar 28, 2020 9:40 pm

- Andromalius jestem...- odpowiadam rzucając swoimi kośćmi wiedząc że marny ze mnie hazardzista.
Powrót do góry Go down
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptySob Mar 28, 2020 9:40 pm

The member 'Nokhalion' has done the following action : Dices roll


'6' : 6, 2
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptySob Mar 28, 2020 10:11 pm

Andromalius
Krasnoludy ochoczo zareagowały na twoje przedstawienie się, a jeszcze bardziej, kiedy wszyscy podnieśli kubki. Okazało się, że przegrałeś.
- Ha, ha! - zakrzyknął Belkor, kiedy się okazało, że kolejny raz wygrał. Jego towarzysz padł nieprzytomny.
- No, panie Andromalius, co powiesz pan na zakład? Mam tutaj cenną rusznicę i wyostrzoną do walk siekierę... Są warte nieco ponad trzydzieści monet. Ofiarujesz 30 i coś więcej, a możemy się założyć - dokończył krasnolud. Z jednej strony to szansa życia. Z drugiej... Miał szczęście przez cały wieczór i żal nie spróbować go pokonać.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Bobby
Admin



Liczba postów : 107
Join date : 07/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 4:58 pm

Wchodzę do karczmy z wieloma rzeczami do obgadania przed naszą następną wyprawą.
Nagle spostrzegam Aviomarina grającego w kości z krasnoludami, pozostaję w ukryciu i przyglądam się sytuacji.
Wyglądam też Astama myśląc o świeżo zrobionym łuku.
Powrót do góry Go down
Nokhalion




Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 6:20 pm

-Dobra, przyjacielu - mówię w pijackim amoku -Ja stawiam całe moje złoto, ten pięknie pachnący liść i prawdziwe krasnoludzkie jaja należące do niejakiego Geresha - Nie czekając na odpowiedź mojego przeciwnika rzucam kościami.
Powrót do góry Go down
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 6:20 pm

The member 'Nokhalion' has done the following action : Dices roll


'6' : 3, 5
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 6:25 pm

Geresh
Byłeś niedaleko Andromaliusa, jednak niewiele słyszałeś. Jedyne, co uchwyciłeś, to to, że stawia wszystko w grze w kości. Wyciągnął złoto, liść od Flutio, ale to chyba nie wszystko. Mówił o czymś jeszcze, ale tego nie zrozumiałeś.

Andromalius
Postawiłeś wszystko, co miałeś, a nawet więcej. W tej samej chwili postawiliście kubki na stole, zapadła martw cisza, atmosfera zrobiła się gęsta. Kiedy podnieśliście kubki, zobaczyłeś wynik.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 6:25 pm

The member '@Figar' has done the following action : Dices roll


'6' : 6, 5
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 6:28 pm

Andromalius
Wygląda na to, że passa ci nie sprzyjała. Twoja suma wynosiła osiem, zaś Belkor wyrzucił jedenaście. Pożegnałeś się ze złotem i przedmiotem. A Geresh będzie musiał pożegnać się z jądrami.
- Ha! Widzisz to? Dzisiaj mam wręcz boskie szczęście! Gdzie ten twój kolega, co ma jądra oddać? - Belkor zapytał w zniecierpliwieniu, a jego koledzy zaczęli trzeźwieć. Słabo to wyglądało.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Bobby
Admin



Liczba postów : 107
Join date : 07/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 6:47 pm

-No to Geresh masz przejebane! - Mówię do nieprzytomnego krasnoluda kilka stolików dalej kładąc mu rękę na ramieniu.
Odchodzę natychmiast nie dając się zauważyć.
Powrót do góry Go down
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 6:47 pm

The member 'Bobby' has done the following action : Dices roll


'd20' : 4
Powrót do góry Go down
@Astam
Admin



Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 9:33 pm

Wróciłem zmęczony po tych całych przygodach do karczmy. To jedyne miejsce w którym mogę się wyciszyć i skosztować taniego piwa - które nawet mi smakuje. Biedny nigdy nie będzie wybrzydzać darami natury, a zwłaszcza kuflem ciepłego alkoholu, albo moczu, jak kto woli nazywać ten trunek.
Siadając przy karczmarzu proszę go o piwo, wrzucając mu jedną złotą monetę za ladę. Rozkładając swoje łokcie na drewniany blat, podpieram dłońmi swoją twarz czekając na zamówienie.
- A wy co debile? Robimy coś ciekawego? - Ozwałem się do moich niezbyt inteligentnych przyjaciół.
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 EmptyNie Mar 29, 2020 9:54 pm

Geresh
Byłeś bardzo niezgrabny, szczególnie przeszkadzał ci duży łuk, który trzymałeś dla towarzysza, a którego nie mogłeś wręczyć. Mimo tego, Andromalius cię chyba nie zauważył i udało ci się ukryć blisko drzwi. Przy barze zobaczyłeś Astama.

Astam
Wygląda na to, że twoja wesoła paczka bawiła się oddzielnie; Aviomarinius grał w kości z paroma krasnoludami, chyba nie szło mu najlepiej. Zauważyłeś także, że Geresh ukrywa się blisko drzwi, miał przy sobie imponujący łuk.
Karczmarz zagadał do ciebie.
- Taką mam zasadę, że jak ktoś poradzi sobie ze zleceniem, stawiam mu piwo. A słyszałem, że zrobiłeś wiele więcej. Ubiłeś tego potwornego Króla Lasu... Możesz o tym opowiedzieć? Uwielbiam takie historie.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Sponsored content





Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru   Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Onyksowy Gryf - karczma gildyjna w centrum Karwnoru
» Ratusz Karwnoru - zachodnie skrzydło

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Svensztyk :: Zaplecze :: Archiwum-
Skocz do: