Svensztyk
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Svensztyk

Zapraszamy do gry na naszym forum - Mistrzowie gry i gracze tworzą wspólne uniwersum, celujemy, żeby nasz PBF był zrobiony w stylu papierowego RPG - luźna konwencja, realistyczne przygody i przyjazna atmosfera. Dołącz już teraz!
 
IndeksIndeks  PortalPortal  CalendarCalendar  ArtykułyArtykuły  FAQFAQ  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Las Karwnorski

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 10:08 pm

Astam, Geresh
Udało ci się przerobić tego przełkniętego lisa na materiał na czapkę - jednak obecnie brakuje ci paru materiałów i przyrządów, żeby zrobić z niego czapkę. Najwyżej zadbasz o to w mieście - poczułeś jednak, że twoje umiejętności patroszenia poprawiły się.
Jak na improwizowany poród, poradziliście sobie całkiem dobrze - tygrysica została bezpiecznie przewrócona na bok, a Geresh przygotował jej wodę dla zaczerpnięcia sił. Mimo że po silnym środku nasennym, udało się jej wziąć parę łyków, choć oczy miała nieprzytomne, jakby wywrócone na drugą stronę. Astam natomiast zabezpieczał drogi rodne. Obaj widzieliście, że skurcze są coraz częstsze i silniejsze - tak, poród nastąpi teraz.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
@Astam
Admin



Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 10:12 pm

Kurde, to już - pomyślałem. Byłem jednocześnie podekscytowany i jednocześnie zesrany.
- Dawaj maleńka, twój tygrys będzie w dobrych rękach - Powiedziałem, wyciągając rękę ku jej szparze. Jednocześnie też zdjąłem bluzę, by owinąć w nie młode a następnie przystawić do piersi matki by mogła je nakarmić.
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 10:12 pm

The member '@Astam' has done the following action : Dices roll


'd20' : 1
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 10:17 pm

Andromalius, Astam, Geresh
Niestety, wygląda na to, że prowadziła zbyt trudne życie w tym lesie - może nawet walczyła z Królem Lasu i to jego wina? Dziecko wyszło z dróg rodnych, jednak wydało jedynie jeden pisk z zamkniętymi oczami i poruszyło łapką - młody tygrys zmarł na miejscu.
Jego matka również wydawała się wyczerpana - nie wiecie, czy to zmęczenie porodem, czy wina strzałki usypiającej, czy może ran, które odniosła wcześniej. Ciężko oddychając, zaczęła kłaść głowę na ziemi, żeby godnie spocząć.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Nokhalion




Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 10:23 pm

-Kurwa, chłopaki zlecenie nam powoli umiera!- krzyczę do swoich towarzyszy. Są niezłymi poszukiwaczami przygód ale położne to z nich żadne -Odsunąć, ja wezmę się za tą robotę - mówię zaczynając reanimacje.
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 10:23 pm

The member 'Nokhalion' has done the following action : Dices roll


'd20' : 9
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
@Astam
Admin



Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 10:23 pm

- Ja pierdolę. Powiedziałem - Gdy zobaczyłem dwa martwe stworzenia. Młode owinąłem w swoją koszulę, a matkę głaskałem.
- Niech któryś skurwysyn je dotknie, to zapierdolę - Dodałem.
Powrót do góry Go down
@Astam
Admin



Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 10:25 pm

Odepchnąłem Andromaliusa.
- Jej nic nie pomoże, dajmy jej spocząć w spokoju. Nie zamierzam brać nagrody za nią i za młode
Powrót do góry Go down
Bobby
Admin



Liczba postów : 107
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 10:25 pm

Rzuciłem nóż na ziemię, to że moje ręce były całe we krwi nie pomagało sytuacji.
Powrót do góry Go down
@Astam
Admin



Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 10:27 pm

- Zresztą, ona do nas i tak nie należy. Ale to ja brałem poród młodego, więc ono należy do mnie. Zanieście tygrysicę spowrotem do cyrku, ja tu chwilę jeszcze zostanę - Powiedziałem, biorąc zawiniątko i udając się samemu szukając wzniesienia. Także wziąłem nóż ze sobą który porzucił krasnolud.
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 10:37 pm

Andromalius, Astam, Geresh
Śmierć nastąpiła nagle - tygrysica brała oddechy raz po razie. Nikt nie mógł określić, który będzie jej ostatnim. Astam zawinął martwego tygryska w swoje ubrania, natomiast matkę postanowił pozwolić oddać do cyrku - lepsze to, niż walka na śmierć i życie o wspólny spoczynek matki i syna.
Nadal mieliście linę, którą mogliście związać łapy tygrysicy i przywiązać ją do jakiegoś wytrzymałego kawałka drewna - tak będzie wam łatwiej ją zanieść do cyrku.
Jednak Astam postanowił zostać w lesie, żeby dać młodemu godny pochówek. Czy wasze drogi się tu rozdzielą?
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
@Astam
Admin



Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 10:42 pm

Udałem się w głąb swojego lasu, szukam dogodnego miejsca w którym spocznie mały kot. Mam nadzieję znaleźć mu dobre miejsce do spoczynku.
- Spotkamy się za parę dni, jest parę spraw które sam muszę wyrównać. Moją część nagrody za tygrysicę zostawcie w karczmie w Krawnor u zaufanego człowieka - Dodałem od siebie, mam nadzieję ich prędzej spotkać niż szybciej.
Powrót do góry Go down
Bobby
Admin



Liczba postów : 107
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 10:46 pm

-Toooo ... Bywaj?- Odpowiedziałem szybko nie chcąc drażnić Astama.
-Musimy jeszcze znaleźć jakiś kawałek drewna żeby ją na nim położyć, inaczej do cyrku nie dociągniemy jednek kości- Powiedziałem cicho do Aviomarina i zacząłem poszukiwania.
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 10:46 pm

The member 'Bobby' has done the following action : Dices roll


'd20' : 10
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Nokhalion




Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 10:46 pm

-Ehh... taka to przewrotna karuzela losu. - Westchnąłem -Chodź Geresh, sam jej nie uniosę - rzekłem do krasnoluda po czym złapałem za jeden koniec kija. -Zostawmy go na chwile samego- Dodałem.
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 11:05 pm

Astam
Po chłodnym pożegnaniu ruszyłeś w głąb lasu - na razie nie widziałeś nic interesującego, jednak twoją uwagę przykuwał Kukułczy Szczyt.

///rollujesz 1d20 co odpis, kiedy podróżujesz///

Andromalius, Geresh
Przywiązaliście truchło tygrysa do kija. Jego futro było pokrwawione tak bardzo, że wydawał się nosić czerwone spodnie. Astam odszedł, a wy ruszyliście w stronę cyrku.

///jeżeli nie macie tu nic do załatwienia, możecie przejść do cyrku///
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Bobby
Admin



Liczba postów : 107
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 11:08 pm

Szukam jeszcze na ostatek "Jakiejś ciekawej rudy" dla Manfrediego  w skałach.
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 11:08 pm

The member 'Bobby' has done the following action : Dices roll


'd20' : 18
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
@Astam
Admin



Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 11:11 pm

Idę w głąb kukułczego szczytu. W nadziei, że znajdę godne miejsce pochówku, ale też coś, co może być dla mnie przydatne i ciekawe.
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 11:11 pm

The member '@Astam' has done the following action : Dices roll


'd20' : 20
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 11:15 pm

Geresh
Szukając jakiejś rudy, przez myśl przechodziły ci myśli Szukać rudy? Ale ja głupi jestem, przecież tu jest las, góra jest wyżej!, jednak, ku swojemu zdziwieniu, udało ci się - znalazłeś niewielką rudę niebieskiego minerału. Istnieje jednak inny problem - czym chcesz go wydobyć?

Astam
Szedłeś dosyć długo, jednak udało ci się zawędrować na Kukułczy Szczyt. Widok zapierał dech w piersiach, mogłeś zobaczyć z tego miejsca całe miasto. Czy może istnieć coś godniejszego na miejsce śmierci?
Idąc z zawiniątkiem na rękach zobaczyłeś pieczarę. Nie zbliżałeś się do niej za bardzo, jednak usłyszałeś silny ryk - wyszedł z niej śnieżnobiały tygrys.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Bobby
Admin



Liczba postów : 107
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 11:17 pm

-Tak daleko nie szedłem myślami- Pomyślałem.
Popatrzyłem się na swój młot i miałem szczerą nadzieję że uda mi się ukruszyć wystarczająco duży kawałek rudy.
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 11:17 pm

The member 'Bobby' has done the following action : Dices roll


'd20' : 8
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
@Astam
Admin



Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 11:20 pm

Miałem już całkowicie wywalone na swoje życie, zawsze trudno znosiłem śmierć zwierząt, zawsze czułem wtedy że wraz z nimi umiera moja cząstka. Zwłaszcza, gdy umierają tak młode stworzenia.
Widząc tygrysa odłożyłem na jego widok zawiniątko. Uklęknąłem za nim i zwróciłem się w jego stronę, odsłaniając martwego kota.
- Wybacz, potężna bestio - Dodałem od siebie, kierując wzrok w ziemię. - Mogłem go ocalić, jednak nie podołałem, nie wiem czy mnie rozumiesz, być może tak, być może nie. Ale wiedz, że jeśli twój gniew zaspokoi moja śmierć, jestem całkowicie na to przygotowany. Zginąć ze szponów takiej bestii byłoby zaszczytem. Ale pozwól mi pochować twojego brata - Powiedziałem.
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 EmptyNie Mar 22, 2020 11:20 pm

The member '@Astam' has done the following action : Dices roll


'd20' : 17
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Sponsored content





Las Karwnorski - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Las Karwnorski
Powrót do góry 
Strona 6 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Karwnorski Bank Kupiecki
» Karwnorski Bank Kupiecki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Svensztyk :: Zaplecze :: Archiwum-
Skocz do: