Svensztyk
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Svensztyk

Zapraszamy do gry na naszym forum - Mistrzowie gry i gracze tworzą wspólne uniwersum, celujemy, żeby nasz PBF był zrobiony w stylu papierowego RPG - luźna konwencja, realistyczne przygody i przyjazna atmosfera. Dołącz już teraz!
 
IndeksIndeks  PortalPortal  CalendarCalendar  ArtykułyArtykuły  FAQFAQ  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Las Karwnorski

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 8 EmptyWto Mar 24, 2020 3:26 pm

Andromalius, Astam, Geresh
Satyr zaczął grzebać w sakiewkach na prośbę Geresha. Po chwili wyjął coś, co wyglądało na trufle i czerwony napój.
- Zjedz te dwie rzeczy i popij napojem. Dzisiaj możesz mieć problem ze wzwodem, ale to nie będzie miało dłuższego wpływu na twój krasnoludzki interes. Powinno postawić cię na nogi. - Geresh zażył lekarstwo od satyra i od razu coś poczuł - część sił wróciła, część go opuściła.
- Uważam, że plan tego niziołka jest dobry, co o tym sądzisz, Astamie? I ty... Wybaczcie - satyr rozpłakał się, widząc ciało Andromaliusa. - Jest za późno, żeby pomóc waszemu koledze - chyba jeszcze nigdy nie spotkał ghula.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Bobby
Admin



Liczba postów : 107
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 8 EmptySro Mar 25, 2020 8:01 pm

-Kolega ma gorsze cechy niż nieświeża cera, wierz mi- Uspokajam Fiuto.
-Komu w drogę temu czas- Dałem znak do gotowości wyruszenia moim kompanom.
Powrót do góry Go down
@Astam
Admin



Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2020 12:23 am

- A nie, to taki ghoul. Niegroźny taki. Przyjaciel jest - Odpowiedziałem satyrowi.
- Jest za tym co mówił, chodźmy - dodałem.
Powrót do góry Go down
Nokhalion




Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2020 10:28 am

Ignoruje komentarz satyra i przygotowuję się do wędrówki. Widząc że satyr ciągle się na mnie gapi opuszczam rondo mojego kapelusza tak nisko że prawie zaczął spadać mi na oczy. -hmh... Ruszajmy wreszcie - powiedziałem - A ty Fiutlo przestań się na mnie gapić, ja pierwszy widzę gościa którego matka pieprzyła się z kozami, ale mimo wszystko potrafię zachować chociaż szczyptę kultury - mówię
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2020 1:21 pm

Andromalius, Astam, Geresh
Satyr podziękował wylewnie, ignorując przytyki i dziwiąc się, że Andromalius może mówić. Zagrał na flecie krótką piosenkę i odszedł z Brutalem. Czy poszedł po wynagrodzenie dla was?
Wy za to się zaczęliście oddalać; Geresh już był zdrowy, więc to ułatwiło parę spraw. Szliście powolnym krokiem, powoli opuszczając las.

///możecie pisać w cyrku///
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Bobby
Admin



Liczba postów : 107
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2020 5:48 pm

Zostawiam ciało przy wcześniej wspomnianym drzewie i szukam nagrody.
-SATYYYRZEE- Krzyczę z nadzieją że jest w okolicy.
Powrót do góry Go down
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Las Karwnorski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2020 5:48 pm

The member 'Bobby' has done the following action : Dices roll


'd20' : 14
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2020 6:02 pm

Andromalius, Astam, Geresh
Odszukaliście odpowiednie drzewo - było całkiem rosłe, jednak nie tylko to je odznaczało. Były na nim przybite trzy gwoździe, a do każdego z nich przywiązania sakiewka z liścikami. Były różnej wartości.
Geresh, mimo donośnego krzyku, nie odnalazł satyra. Czy pozostało wam coś innego, niż odpakować upominki od Brutala i Flutio?

///rzucacie d20 na jakość prezentu///
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Bobby
Admin



Liczba postów : 107
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2020 6:06 pm

-Nie przyszedł, może przynajmniej dał coś pożytecznego. Oby było to warte te 5 złotych monet...- Mruczałem pod nosem podnosząc sakiewkę z moim imieniem.
Powrót do góry Go down
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Las Karwnorski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2020 6:06 pm

The member 'Bobby' has done the following action : Dices roll


'd20' : 11
Powrót do góry Go down
Nokhalion




Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2020 7:20 pm

Sięgam po worek podpisany "Aviomarin" - Kurwa, kolejny - mówię pod nosem
Powrót do góry Go down
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Las Karwnorski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 8 EmptyCzw Mar 26, 2020 7:20 pm

The member 'Nokhalion' has done the following action : Dices roll


'd20' : 10
Powrót do góry Go down
@Astam
Admin



Liczba postów : 91
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 8 EmptyPią Mar 27, 2020 1:34 am

Ciekawe co znajdę. Myślałem, że dłużej z nimi zostanę.
- Wynagrodzenie jest gdzieś tutaj, szukajcie - No i zacząłem szukać domniemanej nagrody.
Powrót do góry Go down
RP Bot




Liczba postów : 114
Join date : 24/03/2020

Las Karwnorski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 8 EmptyPią Mar 27, 2020 1:34 am

The member '@Astam' has done the following action : Dices roll


'd20' : 15
Powrót do góry Go down
@Figar
Admin



Liczba postów : 286
Join date : 07/03/2020

Las Karwnorski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 8 EmptyPią Mar 27, 2020 9:01 am

Andromalius, Astam, Geresh
Wasze sakiewki były różnej wielkości, największą z nich otrzymał Andromalius. Każdy z was otworzył swój pakunek i przeczytał liścik.

Andromalius
Twoja karteczka głosiła:
Mam nadzieję, że nie będziesz śmierdzieć...
I znalazłeś w sakiewce liść o silnych zapachu lasu. Wygląda na to, że został specjalnie zaklęty, żeby nie było ci smutno z powodu zgniłego ciała. W sakiewce znalazłeś także coś więcej; sporo drobnej karmy.
Widziałem także, że masz małego przyjaciela. Może spać w tej sakiewce, karmy starczy ci na pół miesiąca. Ten rodzaj sprawi, że twoja wiewiórka urośnie szybko i zdrowo.

Geresh
Twoja sakiewka była średniej wielkości, jednak najcięższa. Uchylając rąbka tajemnicy, zobaczyłeś że jest w niej coś, co wygląda jak mały nadziak. To prawda, że do walki się nie nada, jednak może być użyteczny w górnictwie.
Kartka mówiła:
Oby mroki kopalni nie były Ci straszne.

Astam
Poczułeś lekką złość, że twoja sakiewka jest najmniej imponująca; nie zależało ci na nagrodzie, chciałeś jedynie pomóc. Ale to dziwne, że oni zrobili mniej, a dostali większe odpłaty za pomoc! Otworzyłeś sakiewkę i wyciągnąłeś naszyjnik z śnieżnobiałym zębem. Był wykonany prosto, jednak budził grozę.
Pamiętasz, kiedy na chwilę zniknąłem na Kukułczym Szczycie? Brutal poprosił mnie, żebym zabrał ząb jego syna. Śnieżne tygrysy bardzo szybko rozwijają zęby. Brutal, nowy Król Lasu Karwnorskiego, ofiarowuje Ci ząb swojego zmarłego syna, którego próbowałeś ocalić. Mam nadzieję, że siły, które w nim spoczywają, przyniosą Ci chwałę i dostatek. Zawsze możesz liczyć na sprzymierzeńców w naszym Lesie.

Andromalius, Astam, Geresh
Dostaliście nagrody za pomoc, nieważne czy byliście z nich zadowoleni, czy też zawiedzeni - Wasza przygoda zakończyła się.
Powrót do góry Go down
https://circulos.forumpolish.com
Sponsored content





Las Karwnorski - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Las Karwnorski   Las Karwnorski - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Las Karwnorski
Powrót do góry 
Strona 8 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Karwnorski Bank Kupiecki
» Karwnorski Bank Kupiecki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Svensztyk :: Zaplecze :: Archiwum-
Skocz do: